Вітаємо Петра Антоновича Пеха із 70-річним ювілеєм!

Ректор та колектив Луцького національного технічного університету щиро вітають завідувача кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, прекрасного колегу, талановитого науковця, вправного педагога і просто чудову людину Петра Антоновича Пеха із 70-річним ювілеєм!

Ваша праця є нелегкою, відповідальною і вимагає чимало часу та зусиль. Втім внесок, який Ви вкладаєте у розвиток вітчизняної науки та освіти є неоціненним, багатогранним і вкрай важливим. Чимало молодих людей, студентів можуть позаздрити Вашій енергії, оптимізму та прагненню постійно вчитися, пізнавати нове і досягати висот.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламності духу і бадьорості, невичерпної енергії і натхнення, сімейного затишку і благополуччя, підтримки рідних та близьких і вдячності від студентів. Нехай Бог Вас оберігає і дарує многії, щасливі літа у теплому колі колективу, друзів та сім’ї!

З повагою, ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ