Сьогодні, 8 червня, свій День Народження відзначає перший проректор ЛНТУ Ковальчук Надія Віталіївна - людина, яку без сумніву можна назвати рушієм цього університету.

Бути проректором – нелегка та відповідальна місія, що потребує неабиякої витримки, наполегливості та високого професіоналізму.

Своєю самовідданою та натхненною працею Ви щодня створюєте атмосферу динаміки, ентузіазму та мотивації до вдосконалення.

Ваш управлінський талант, справедливість та відданість справі щодня наближає наш ЛНТУ до успіху, попри усі складнощі та виклики сьогодення. Ви робите неоціненний вклад в імідж університету та розвиток вищої освіти в Україні, загалом!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сил та натхнення на нові амбітні проєкти й починання, здійснення усіх задумів і непохитної віри в нашу найближчу ПЕРЕМОГУ!

день народження