Вітаємо з Днем народження начальника ІОЦ Юрія Гульчука

Сьогодні День народження відзначає начальник інформаційно-обчислювального центру Юрій Гульчук.

Без злагодженої інформаційної системи, належного комп’ютерного забезпечення і сучасного програмування наш університет не зміг би повноцінно функціонувати, налагоджувати взаємодію з абітурієнтами, студентами, працівниками та структурними підрозділами. Ефективній співпраці ми завдячуємо керівнику ІОЦ і сподіваємося на подальшу плідну взаємодію, реалізацію успішних проектів та цікавих напрацювань.

Бажаємо невпинного натхнення та енергії, надійних колег та щирих друзів, сімейного благополуччя і позитивних емоцій щодня. Нехай збуваються мрії, а життя дарує лише приємні сюрпризи і надихає тільки до перемог!

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ