Вітаємо заступника голови Наглядової ради Луцького НТУ Андрія Разумовського!

Сьогодні відзначає своє 35-річчя заступник голови Наглядової ради Луцького НТУ Разумовський Андрій Русланович.

Від ректорату, працівників та студентів Луцького національного технічного університету щиро вітаємо успішного випускника нашого ЗВО, а нині директора провідної будівельної компанії «Інвестор» із особистим святом!

Впевнені, що Ваш професіоналізм, готовність до рішучих дій, натхнення до досягнення поставлених цілей, сприятимуть подоланню будь-яких перешкод та викликів, а шлях до нових вершин і здобутків буде легким і цікавим.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, невичерпної енергії і натхнення, добробуту і здійснення планів, подальших професійних звершень та Божого благословення!