Вітаємо зі спортивними перемогами!
8-9 квітня 2015 року в місті Луцьк на спортивній базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за програмою Спартакіади міста 2015 року відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Кращих результатів досягли команди Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету, які й зустрілись у фіналі змагань.
За підсумками змагань команда Луцького національного технічного університету виборола друге місце.
А 10-11 квітня 2015 року в м. Житомир відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою. В змаганнях взяв участь у складі збірної Волинської області студент групи ІМ-31 Дмитро Щурук, який завоював ІІ місце (у ваговій категорії
Вітаємо наших спортсменів та зичимо їм натхнення на досягнення нових висот!
Кафедра фізичного виховання