У Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч ректора Ірини Вахович з віцепрем’єром – очільницею Мінреінтеграції тимчасово окупованих територій Іриною Верещук. Місцем зустрічі став корпус ЛНТУ на вул.Софії Ковалевської, де нині тривають будівельні роботи. Саме цей корпус із учбово-лабораторного реконструюють у гуртожиток для внутрішньопереміщених осіб, в рамках інвестиційного проекту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

МіністрМіністрМіністрМіністр

Участь у зустрічі також взяли голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, заступники голови Волинської ОДА Мирослава Якимчук та Сергій Мовенко, генеральний директор «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха, перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук, начальник відділу господарсько-технічного обслуговування ЛНТУ Світлана Рикун, старший викладач кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ Микола Нінічук та представники підрядника, які займаються реалізацією будівельного проекту.

За словами Ірини Вахович, проект відповідає усім нормам, зокрема, що стосується інклюзивності, системи оповіщення в надзвичайних ситуаціях, наявності підвального приміщення тощо. Вона розповіла про умови тристоронньої угоди Луцької міської ради, ЛНТУ та НЕФКО, завдяки якій відбувається реалізація масштабного проекту.

МіністрМіністрМіністрМіністр

Загалом гуртожиток розрахований на 180 осіб та міститиме: 54 кімнати (з яких 8 – інклюзивні); 7 кімнат поліпшеного планування; 8 смартквартир; 16 загальних кухонь та 14 загальних санвузлів (з яких 2 – інклюзивні).

Своєю чергою, Ігор Чорнуха продемонстрував генплан будівництва, технічну документацію та проекти візуалізації приміщень, а також провів своєрідну «екскурсію» об’єктом. Ірина Верещук мала нагоду оглянути будівельний майданчик, ті приміщення, які уже були переплановані під житлові, ознайомитися із процесом перебудови та отримати вичерпну інформацію щодо умов використання новоствореного гуртожитку.

МіністрМіністрМіністрМіністр

Серед усього, реконструкція об’єкту передбачає виконання внутрішніх ремонтних робіт, оснащення меблями та необхідною побутовою технікою, облаштування санвузлів і душових, встановлення нових вікон та дверей, індивідуального теплового пункту із заміною системи опалення й частковою модернізацією водопостачання та системи освітлення, а також утеплення горищного перекриття зі встановленням нової покрівлі.

Ірина Вахович та Ірина Верещук обговорили хід виконання інвестиційного проекту, що має завершитися до літа цього року, а відтак, віцепрем’єр-міністерку запросили на відкриття оновленого простору.

МіністрМіністрМіністрМіністрМіністр

МіністрМіністрМіністр