Військова кафедра Луцького НТУ долучилася до весняної толоки

На початку квітня, із приходом теплих весняних днів та напередодні Великодніх свят, студенти та викладачі Луцького національного технічного університету влаштували велике прибирання.

Так, впродовж двох тижнів молодь наводила благоустрій навколо навчальних корпусів, гуртожитків, у парковій зоні й квітниках. Розпочали естафету студенти факультетів екології, туризму та електроінженерії, машинобудівного та будівництва, архітектури і дизайну, прибравши території навколо головного корпусу, корпусів «Б», «В» і спорткомплекса.

Згідно з графіком, прибирання, навели лад навколо корпусу на вулиці Софії-Ковалевської, Потебні та Винниченка. Завершили велике прибирання на вулиці Польовій, де розміщений навчальний корпус кафедри військової підготовки.

Зокрема, до прибирання останньої території долучилося більше десятка курсантів на чолі зі своїми викладачами.

Варто зазначити, що велике прибирання в університеті влаштовують щороку весняної пори, тож за ініціативу та небайдужість ректорат Луцького НТУ висловлює щиру подяку студентству!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ