ВІЗИТ ЛЮБЛІНСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ
ДО ЛУЦЬКОГО НТУ

17 березня 2017 року відбулася зустріч студентів Луцького НТУ з делегацією університету «Люблінська Політехніка». З польського університету до Луцька прибули проректор зі справ студентських Павел Дрождєль, продекан механічного факультету Анна Рудавська, заступник директора інституту електроніки та інформаційних технологій Павел Комада та спеціаліст Центру програм східного партнерства Лілія Школьна. Представила гостей студентській аудиторії проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентина Галущак.

«Понад 600 студентів з України на сьогодні вчаться в Люблінській Політехніці, адже спеціальності цього навчального закладу відповідають сучасним вимогам ринку праці», – зазначає пані Лілія Школьна.

Спеціаліст розповіла студентам про те, які програми обміну є доступні для них в цьому навчальному році, а саме: можливість безкоштовного навчання протягом 1 семестру на бакалавраті польською мовою за напрямками «Фінанси і облік», «Електротехніка», «Механіка і машинобудування», «Мехатроніка» та платне навчання польською мовою на магістратурі протягом 1 року за програмою подвійного диплому за напрямками «Управління підприємництвом і маркетинг», «Управління фінансами», «Управління логістикою», «Електротехніка», «Інформатика», «Мехатроніка», «Будівництво», «Архітектура», «Механіка і машинобудування», «Транспорт». Платне навчання передбачає знижку у розмірі 50% від вартості та триває протягом двох семестрів. Наступні два семестри – в Луцькому НТУ. Після завершення програми студент отримує диплом і європейського, і національного зразка.

Детальну інформацію про навчання в Люблінській Політехніці можна отримати у відділі міжнародних зв’язків Луцького НТУ (каб. 220, вул. Львівська, 75).

Галина Мартинюк