Візит викладачів Луцького НТУ
до колег із Рівненщини

23 лютого викладачі кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій відвідали Володимирецький районний колегіум. Викладачі ознайомили учнів 11 класів колегіуму з нашим університетом – його структурою, правилами прийому та переліком конкурсних предметів. Зустріч виявилась цікавою та актуальною в контексті професійної орієнтації школярів у виборі майбутньої професії, який доведеться здійснювати вже незабаром.

Досвід колег із міста Володимирець Рівненської області, яким вони з готовністю поділились (зокрема, в організації та облаштуванні музею освітнього закладу) виявився також цікавим. В підсумку поїздка принесла плідні результати.

Ярослава Мартинюк,
доцент кафедри інженерної педагогіки,