На факультеті транспорту та механічної інженерії триває відзначення професійного свята автомобілістів. 26 жовтня, між спеціальностями ФТМІ провели змагання із водійської вправності.

ФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІ

Так, 6 команд продемонстрували свої вміння за трьома елементами: плавна їзда на багі, особливістю якої була склянка із рідиною на капоті, яку потрібно було не пролити; паралельне паркування на автомобілі та рух «вісімкою» із подоланням перешкод на багі.

Відвідали захід проректор із НПР та наукових досліджень Олена Лютак, декан ФТМІ Ігор Мурований та куратори усіх груп факультету.

ФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІ

Зазначимо, що ці змагання є одним із етапів відзначення Дня автомобіліста на факультеті, оскільки тематичні заходи у стінах Луцького національного технічного університету тривають протягом усього тижня.

ФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІ