В спортивному залі Горохівського коледжу вирували емоції: тут відбувся товариський турнір з волейболу «Вихід на вершину», - пишуть організатори заходу.

На майданчику 17 березня 2024 року зустрілися команди юнаків з Луцького національного технічного університету, Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, команда «Барком» із села Новостав  та господарі турніру - команда Горохівського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування.

Спорт

Особливістю турніру стало те, що місцеві команди мали змогу позмагатися з професіоналами з Луцька та Бродів, де готують фахівців спорту. Цей досвід для юних волейболістів Горохова є безцінним.

Напруження відчувалося з перших хвилин. Кожен волейболіст прагнув до перемоги, викладаючись на повну. Азартні подачі, блискавичні атаки, витончені блокування – все це тримало глядачів у напрузі. Проте, незважаючи на запеклу боротьбу, в залі панувала атмосфера дружби та взаємоповаги.

спорт

За результатами запеклої боротьби перше місце здобула команда Луцького національного технічного університету, друге - команда «Барком» з Новостава, а третє - команда Бродівського фахового педагогічного коледжу. Усі переможці отримали кубки та грамоти від організатора турніру - Горохівського коледжу.