ВОЛОНТЕР ІЗ КОРПУСУ МИРУ В ЛУЦЬКОМУ НТУ

Останнім часом в Україні активно поширюється волонтерська робота. Роль волонтерів, яких ще називають добровольцями, є надзвичайно важливою в багатьох організаціях. Сьогодні значна кількість волонтерів займається соціальною роботою як у недержавних, так і в державних організаціях.

3 червня 2016 року до Луцького національного технічного університету на запрошення завідувача кафедри туризму та цивільної безпеки професора Людмили Матвійчук прибув волонтер з Корпусу Миру Джеремі Ендрю Ханна, метою приїзду якого є підвищення рівня володіння англійською мовою студентами. У рамках візиту планується визначена кількість занять з англійської мови, перше з яких уже успішно проведено.

Студенти-туристи радо зустріли волонтера і провели для нього цікавий туристичний захід «Подорож Україною».

Джеремі Ендрю Ханна презентував штати та міста, з яких він прибув в Україну, розповів студентам про спорт, музику, стиль життя, традиції та звички американців. День був сповнений позитивними емоціями, захопливими розмовами, новими знаннями та враженнями від спілкування з молодим, цікавим та сповненим ентузіазму американцем.

Інна Тищук,
куратор групи ТР-11