Основне, чого потребують наші славні захисники - це підтримка, увага, щира розмова або й тиша… але проведена разом. Знайти квіти серед війни складно, але вони це зробили, бо знали, що для дівчат це приємність. Повечеряти за одним великим столом - найбільша цінність, бо це про родинну єдність. Ділячись своїм спальним місцем, вони діляться частинкою своєї душі, а міцно обіймаючи, дякують нам за підтримку і турботу так, ніби це ми робимо подвиг.

Велика честь бути знайомими, велика гордість перебувати разом з вами, велика вдячність за життя!

ВійнаВійнаВійнаВійна

З такими емоціями повернулися із прифронтової зони Сходу України представники волонтерського центру ЛНТУ, які здійснили візит до 53-го батальйону нашої волинської 100-ї бригади ТРО, що мужньо відстоювали нашу незламну Фортецю Бахмут.

Спільними зусиллями колектив ЛНТУ, друзі та партнери змогли зібрати частину коштів на станцію підсилення сигналу FPV для дрона-розвідника та придбання дрона Mavic 3, який вирішили передати особисто, аби побачитися із героями та потішити їх візитом.

ВійнаВійна

Безпілотні літальні апарати - це «очі» наших воїнів, які дозволяють зберегти життя, але виконати надзвичайно важливу місію розвідки. Подібні технічні засоби дорого вартують, утім є дуже недовговічними у використанні, а тому наші захисники постійно мають потребу у забезпеченні «пташками».

Окрім придбаного дрона, ми відвезли воїнам деякі будівельні матеріали, яких вони потребували, маскувальні сітки та смачні подарунки, виготовлені власноруч нашими колегами.

ВійнаВійнаВійна

Для того, аби висловити вдячність військовим, подарувати їм свою любов та підтримку, подякувати за їхню героїчну роботу і підняти бойовий дух, наші відважні студенти Юлія Свирид та Вадим Гринюк влаштували акустичний вечір. Разом ми співали українських пісень, слухали гру гітари, міцно обіймалися і, вслухаючись до кожного слова рідної пісні, мріяли про мир.

ВійнаВійнаВійна

На згадку про зустріч, воїни передали для колективу ЛНТУ тубуси від використаних снарядів із власними підписами, прапор із побажаннями найшвидшої зустрічі вдома, а підполковник Олександр Адамович, командир батальйону територіальної оборони, відзначив колектив ЛНТУ листами-подяками.

ВійнаВійнаВійна

У Луцьку подарунки з фронту отримала ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона висловила надзвичайну вдячність захисникам за їхню мужність та запевнила, що й надалі університет докладатиме усіх зусиль, аби спільно наближати нашу Перемогу.

ВійнаВійнаВійна

Ми обовʼязково побачимося на східних рубежах, обіцяємо, але ми з нетерпінням чекаємо скорої зустрічі тут, вдома!

Війна