Про сутність, значення та перспективи соціального підприємництва доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Максим Войчук провів воркшоп для студентів Факультету цифрових освітніх та соціальних технологій в рамках SIA Ukraine 2024. Організатором від ФЦОСТ виступила заступник декана з партнерства, доцент кафедри іноземної та української філології Оксана Ковальчук.

ФЦОСТ ФЦОСТ

Максим Войчук  розповів про можливості для розвитку соціальних стартапів, зокрема, інформацію про можливості участі у SIA Ukraine 2024, про умови і дедлайни. Social Impact Award – це шанс для молодих підприємців отримати навчання, менторство та грантову підтримку для запуску свого соціального стартапу. Соціобізнесовий інкубатор SIA охоплює 25 країн Європи, в Україні його 4-й рік реалізує організація School of ME. До заходів Social Impact Award за весь час долучилося понад 8 000 людей, що запустили 220 соціальних стартапів.

ФЦОСТ ФЦОСТ

10 команд з найцікавішими стартап-ідеями отримають можливість пройти 3-місячне навчання-інкубатор. Це безкоштовний шанс для молодих підприємців/підприємниць віком від 14 до 30 років отримати супровід менторів, знання та практичні навички! Бажаємо успіхів нашим здобувачам!

Здобувачі освіти ФЦОСТ уже працюють над кількома проєктними ідеями у сфері соціального бізнесу, а ЛНТУ створює максимально сприятливі умови для розвитку потенціалу здобувачів у якості підприємців.

Оксана Ковальчук ФЦОСТ