ВПЕРШЕ У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДБУВСЯ ТИЖДЕНЬ
КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

На факультеті екології та приладо-енергетичних систем Луцького НТУ з 9 по 12 грудня 2015 року вперше було організовано Тиждень кафедри туризму та цивільної безпеки.

Протягом тижня поважні гості ділилися науковим досвідом, нововведеннями у законодавчому полі туризму та цивільної безпеки, новими розробленими туристичними маршрутами та досягненнями.

Так, 9 грудня відбулась відкрита лекція Антона та Марії Шотік (Центр традиційної культури «Медова хата»). Поважні гості розповіли присутнім про продукти бджільництва та застосування їх в туризмі. Цікавою стала інформація про розроблені «Медові тури» та «Сон на вуликах».

Марія Шотік розповіла про косметику, яку можна... їсти. «Якраз така косметика – дуже корисна, – каже пані Марія Шотік. Наші засоби – це результат втілення рецептів народної медицини, народної косметики. Унікальна наша продукція саме тим, що мед – безцінне джерело здоров’я, довголіття і краси».

10 грудня, у четвер відбулась відкрита лекція провідних інспекторів та фахівців Управління Держпраці у Волинській області, а саме: В’ячеслава Савенка – начальника відділу нагляду в АПК та СКС, Наталії Киричук – начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість населення та інших нормативно-правових актів та Світлани Шеремети  – старшого інспектора відділу з питань гігієни праці.

Окрім того, багато цікавої інформації отримали студенти під час відкритої лекція начальника Управління туризму та промоцій міста Луцької міської ради Наталії Бунди, яка розповіла про перспективи розвитку туризму нашого краю. Туризм – це майбутнє нашого міста! Це спосіб розвитку економіки в цілому. «Саме туризм відкриває нові перспективи на шляху до розбудови Луцька» – так стверджувала Наталія Петрівна, адже туризм, справа душі, треба прикласти чимало зусиль, щоб досягти результату в цій діяльності.

На думку Наталії Бунди необхідно об’єднати зусилля влади та представників ресторанного-готельного бізнесу, туристичних агенцій міста. Своєрідним внеском у цьому напрямку роботи є висококваліфіковані кадри. Так, Наталія Бунда запросила студентів, для підвищення професійної майстерності, на практику в управління туризму та промоцій міста.

Після заходу у лабораторії інноваційних технологій в туризмі Луцького НТУ було проведено презентацію розроблених туристичних маршрутів

У п’ятницю 11 грудня для студентів напряму підготовки охорона праці було проведено брейн-ринг на тему безпеки. Захід провели методисти Навчально-методичного центру з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту у Волинській області Державної служби з надзвичайних ситуацій Лілія Богданович та Алла Семінович. Перемогу здобули студенти 3 курсу напряму підготовки охорона праці.

У п’ятницю у «Медовій хаті» відбувся тематичний вечір «Ганстерська вечірка», яку організували студенти напряму підготовки туризм для усіх охочих провести цікаво та весело час. На святі були присутні декан факультету екології та приладо-енергетичних систем Луцького НТУ Олена Картава, директор туристичної фірми «РайзАп» Олена Бабій та студенти четвертого курсу напряму підготовки охорона праці.

Під час заходу присутні дегустували запашні медові напої, ароматні чаї, медові продукти, пилок квітів та інші смаколики.

Усі проведені заходи були цікавими та конструктивними, довівши, що  туризм та цивільна безпека – це науки, яка динамічно розвиваються, мають великий потенціал і гідно представлені в Луцькому НТУ!

Людмила Матвійчук,
завідувач кафедри туризму