Вручення дипломів
магістрам технологічного факультету

2 лютого 2016 року в Луцькому НТУ на технологічному факультеті відбувся випуск магістрів за спеціальностями «Технологія машинобудування», «Металорізальні верстати та системи», «Машини і технологія пакування», «Прикладне матеріалознавство» і «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування».  19 випускників отримали дипломи магістрів, 15 із них – з відзнакою.

Традиційно з вітальним словом першим виступив декан факультету –  Сергій Савчук, зауваживши що випускники отримали основу для подальшого успіху в їхньому житті. Привітавши магістрів з випуском, побажав їм використати усі знання, набуті в стінах альма-матер.

Випускників-магістрів привітали і їхні завідувачі кафедри, а саме –  Віктор Рудь (КПВ та ТМ), Богдан Пальчевський (ПАВП), Микола Мельничук (М та ПФКМ).

Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від проректора Луцього НТУ Олега Заболотного. Він сердечно привітав випускників із закінченням навчання, побажавши їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе у професійній діяльності. Зворушливі та теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, висловили й самі винуватці свята.

Свято закінчилося, і попереду бурхливе самостійне життя. Але піднесені емоції, приємні та захоплюючі спогади про навчання залишаться у пам’яті випускників на все подальше життя.

Від імені технологічного факультету щиро вітаємо випускників Луцького НТУ! Зичимо успіхів у житті та блискучої кар’єри! З гордістю несіть звання МАГІСТР Луцького НТУ! В добру путь, дорогі випускники!

Олександр Повстяной,
доцент кафедри КПВ та ТМ