Вручення дипломів випускникам Луцького НТУ та відкриття Центру профорієнтації – у сюжеті програми «Місто»

13 липня у Луцькому національному технічному університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-бакалаврам 2018. Цього дня червоною доріжкою на шляху до здобутого диплома пройшли 1200 випускників, з яких кожен 10-ий отримав документ із відзнакою. Загалом, впродовж 52 років існування університет випустив понад 55 тисяч здобувачів освіти.

Водночас, поки випускники ЗВО приймали вітання від рідних та друзів, прислухалися до життєвих настанов викладачів й робили святкові селфі, у стінах Луцького НТУ ректор Петро Савчук та голова Волинської ОДА Олександр Савченко урочисто перерізали стрічку, що символізувало відкриття нової сучасної платформи для підвищення якості профорієнтації молоді - Центру професійного і кар’єрного консультування. Робота подібної платформи дозволяє надати вагому допомогу для молодих людей у самовизначенні й пошуку себе на ринку праці. Відтак, пройшовши відповідне тестування на унікальному програмному забезпеченні, молоді люди зможуть дізнатися більше про власні можливості, навички та вміння, що допоможе їм визначитися із професійним шляхом.

А створити святкову атмосферу для урочистих подій зголосився викладач кафедри дизайну Луцького НТУ та відомий волинський художник Руслан Чугай, який представив на всезагальний огляд виставку власних творів мистецтва «Славсько. Весна, осінь і знову весна».

Про усе це та трохи більше дивіться у сюжеті інформаційної програми «Місто»:

Інформаційний відділ Луцького НТУ