8 листопада на кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі говорили про якість. Адже щорічно до Всесвітнього дня якості ми намагаємося нагадати усім споживачам, що якість товарів - це важливо, безпечність товарів - це необхідність, а свідоме споживання - це тренд нашого часу.

12

Студенти представили результати оцінювання споживних властивостей консервованого горошку. Доцент Тетяна Ярошевич розповіла про особливості оцінювання його якості, а студенти жваво дискутували про товарознавчі аспекти проведених досліджень.

34

Завідувач кафедри Олена Пахолюк відзначила важливість таких заходів, адже ми, навчаючись товарознавству, поширюємо корисні і потрібні знання для усіх споживачів. Декан факультет бізнесу Надія Хвищун проявила інтерес до доповідей студентів і наголосила на актуальності таких досліджень, студентській активності та фаховості. То ж до нових, якісних зустрічей!

5678910

Кафедра ТЕМС