Перейти до основного вмісту

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ФІНАНСОВИХ МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ У ЛУЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 1495 від 09.12.2016 р.  з метою подальшого підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання 6-7 квітня 2017 р. на базі Луцького НТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Ініціатор проведення престижного заходу - колектив кафедри фінансів, який вже шостий раз мав честь приймати на Волині успішних студентів з усіх регіонів України. Допомогу кафедрі у проведенні олімпіади надала кафедри банківської справи та економіки і підприємництва нашого університету, професорсько-викладацький склад яких приймав активну участь у роботі журі та оргкомітету.

Олімпіада набирає обертів і у 2017 році перевірити свої знання з фінансового менеджменту виявили молоді фінансисти із 50 вищих навчальних закладів України.

Оргкомітетом олімпіади було надіслано до вищих навчальних закладів листи-запрошення з інформацією про умови проведення олімпіади, тематику олімпіадних завдань та терміни проведення. На сайті університету було відображено інформацію про особливості підготовки завдань, методичні рекомендації для підготовки, навчальний посібник з дисципліни, варіанти попередніх олімпіадних завдань.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося 6 квітня 2017 року о 10 год. З вітальним словом виступив проректор Луцького НТУ, к.е.н., доцент Талах В.І., який наголосив на значимості олімпіади та ознайомив присутніх з членами організаційного комітету, персональним складом журі, апеляційної комісії.

Зі словом виступила голова журі, завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професор Вахович І.М., акцентувавши увагу присутніх на організаційних аспектах проведення олімпіади, зокрема, програмою, правилах та порядком проведення олімпіади, критеріями оцінювання конкурсних завдань. Структура конкурсних завдань містила 20 тестів та 7 задач.

Особливу увагу було приділено процесу перевірки результатів тестів за допомогою комп’ютерної системи. Задачі перевірялись членами журі за умови повної конфіденційності належності відповідей певним учасникам через використання процедури шифрування робіт. Зазначені аспекти допомогли визначити кращих за навчальною дисципліною, об’єктивно оцінити учасників олімпіади.

Членами журі відмічений надзвичайно високий рівень підготовки учасників, що сприяло нагородженню значної їх кількості. Диплом І ступеня виборола Азарова Лілія Валеріївна з Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, яка отримала найбільшу кількість балів за результатами розв’язку тестових завдань та практичних задач. Студентка Підгрушна Юлія Андріївна з Тернопільського національного економічного університету, Гурєва Юлія Михайлівна з Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Кунін Ілля Леонідович з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Прокоп Вікторія Ігорівна з Луцького національного технічного університету, Каючкіна Катерина Анатоліївна з Миколаївського національного аграрного університету, Гвоздянчук Юлія Василівна з ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» нагороджені дипломами ІІ ступеня.

Дипломи ІІІ ступеня отримали студенти з Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», НУ «Львівська політехніка», Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Одеського національного економічного університету, Львівського національного аграрного університету, Мукачівського державного університету, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Григорія Сковороди».

Луцький національний технічний університет дякує усім учасникам за старанність та наполегливість, а членам журі - за об’єктивну роботу.