Перейти до основного вмісту

Талановиті, активні та перспективні абітурієнти уже подали свої заяви на вступ на навчання і очікують надважливого моменту - початку нового етапу їхнього життя!

Підбиваючи попередні підсумки вступної кампанії, ми з гордістю кажемо про те, що в складних умовах сьогодення, українська молодь таки довіряє саме українським закладам освіти і про це свідчать наступні показники: майже 9 тисяч поданих заяв на основі ПЗСО та молодшого спеціаліста до ЛНТУ!

Вступна кампанія

Вступники до магістратури уже подали понад 2 тисячі заяв і подача документів триває.

Отож, загальна кількість поданих заяв на основі повної загальної середньої освіти – 7345. Минулого року цей показник становив 6220.

Кількість поданих заяв на основі диплома молодшого спеціаліста - 1453.

Показник минулого року – 960.

 Статус до наказу, тобто уже зараховано на навчання за квотою 2 – 21 особа.

 

Остання заявка на вступ на основі диплома молодшого спеціаліста надійшла 23.08.2022 від Ковальчук Анастасії Андріївни на спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Натомість, першою заяву на навчання на основі диплома молодшого спеціаліста 29.07.2022 подав Близнюк Ростислав Русланович на спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

 

Вітаємо і абітурієнтів на основі ПЗСО, серед яких останню заявку на навчання 23.08.2022 подав Чебелюк Назар Романович на спеціальність 035.10 Філологія. Прикладна лінгвістика.

Найпершою подала заяву на навчання 29.07.2022 на спеціальність 191 Архітектура та містобудування Москалюк Дарина Романівна.

 

Ми робимо усе, аби наша молодь мала право на якісну освіту, самореалізацію та можливість побудувати гідне успішне життя у нашій країні. Уже зовсім скоро ми усі будемо відбудовувати нашу державу, відроджувати її та робити осередком процвітання, розвитку та прогресу! Саме тому, сьогодні надзвичайно важливо здобувати конкурентну освіту і максимальний розвиток в обраній професії.

Вітаємо наших вступників, адже цього року ви маєте найбільші шанси потрапити на бюджетну форму навчання!

До зустрічі в ЛНТУ!