Викладач Луцького НТУ отримала почесний диплом у XXV обласному конкурсі «Волинська писанка третього тисячоліття»

24 квітня 2019 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців двадцять п’ятого обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття».

Учасниками заходу стали студенти першого курсу кафедри дизайну та архітектури групи Д-11 та Д-12. Півтора місяці студенти покроково виготовляли традиційні писанки з авторськими малюнками, використовуючи волинські мотиви та знакові символи, під керівництвом Анни Дідух. Студенти-дизайнери використовували тільки натуральні барвники, як колись малювали їхні бабусі та прабабусі. Кожний студент подав на обласний конкурс по 5 писанок.

Всього у конкурсі взяло участь 106 учасників, які подали 507 писанок, виконаних традиційними техніками писанкарства, зокрема, восковим розписом і витравленням.

Асистент кафедри дизайну та архітектури Анна Дідух вже 5 років займається популяризацією писанкарських традицій волинського краю. Кожного року студенти з дисципліни: «Техніки живопису» у другому семестрі пишуть власну писанку.

Заступник начальника управління культури з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації Валерій Дмитрук привітав учасників конкурсу, вручив дипломи та цінні подарунки.

За активну участь у двадцять п’ятому обласному конкурсі «Волинська писанка третього тисячоліття» відзначено кафедру дизайну та архітектури Луцького національного технічного університету, а саме викладача Дідух Анну Сергіївну.

Студенти-дизайнери отримали іменні сертифікати учасників двадцять п’ятого обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття». За майстерне виконання писанок відзначений подякою і цінним подарунком Богдан Янчук студент групи Д-11.

За високий рівень художнього розпису та популяризацію писанкарства диплом імені Модеста Левицького присуджено Анні Дідух.

Кафедра дизайну та архітектури, Анна Дідух