Викладач Луцького НТУ проводить навчальні вебінари для польських студентів

Із 23 березня до 3 квітня триватиме курс «Sustainable technology and materials, processing and design», який проводить для 20 польських студентів та аспірантів спеціальності «Інноваційні технології та матеріали» завідувач кафедри матеріалознавства Луцького НТУ Микола Мельничук.

Слухачі курсу – представники гуманітарно-природничого університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

«Я був запрошений як іноземний професор та мав проводити заняття безпосередньо в Ченстохові, але через карантин довелося трішки скорегувати плани і проводити курс онлайн. Був узгоджений формат вебінарів. Я використовую платформу MyOWNConference, яка справила дійсно дуже позитивне враження, оскільки має усі необхідні для проведення онлайн-зустрічей функції. Зокрема, відео трансляцію ведучого, текстовий чат, демонстрацію екрану і презентацій, проведення опитувань, запис. Найголовніше - це простота та доступність для учасників, яка не вимагає налаштування додаткових програм, реєстрацій та працює у будь-якому браузері на всіх ґаджетах, телефонах, ноутбуках, планшетах та стаціонарних комп’ютерах. Я можу надавати слово всім учасникам, опитувати їх та чатити. Крім того, виконавши завдання, студенти надсилають його на перевірку, так само, за допомогою онлайн сервісу», - розповідає Микола Мельничук.

Зі студентами Луцького НТУ, додає завідувач кафедри, також здійснюється комунікація за допомогою даної платформи, тож молоді такий формат цікавий і викликає лише позитивні відгуки.

«У мене зараз група магістрів, частина з яких працюють, зокрема на Modern Expo, ПрАТ «СКФ УКРАЇНА» та інших підприємствах на інженерних позиціях. Тож вони можуть брати участь у дистанційному навчанні, не відволікаючись від виробництва, а відтак, реально зростає рівень відвідуваності занять, порівняно з аудиторним форматом. Взагалі, керуюся принципом «шукай можливості зробити, а не пояснення чому не зробив», - резюмує Микола Мельничук.