Викладачі і студенти Луцького НТУ успішно пройшли сертифікацію за програмою M.E.DOC

Протягом 7-15 листопада викладачі кафедри обліку і аудиту та студенти ІV-VІ курсів спеціальності «Облік і оподаткування» пройшли навчання щодо використання комп’ютерної програми Medoc для складання і подання електронної звітності. Навчання проходило за ініціативою доцента кафедри Жураковської Ірини і при підтримці компаній Інтелект Сервіс та Техноцентр Маяк, офіційного представника програми Medoc Луцьк.

M.E.Doc (My Electronic Document, також Medoc, Медок) – це відоме українське програмне забезпечення для подання звітності до контролюючих органів та обміну первинними документами між контрагентами в електронному вигляді. M.E.Doc містить всі актуальні форми звітності, які оперативно оновлюються відповідно до законодавства. Програма підтримує роботу з ЕЦП найбільш використовуваних центрів сертифікації, а також захищеними носіями для ЕЦП SecureToken.

Завдяки представнику компанії Техноцент Маяк викладачі і студенти отримали прекрасну нагоду дізнатися про усі «фішки» роботи з програмою M.E.Doc. Адже в процесі навчання вивчалися можливості програми M.E.Doc, а саме: як створити всі необхідні документи; перевірити, зашифрувати і зберегти електронні документи в єдиній системі; підписати документи електронним цифровим підписом; зареєструвати податкові накладні, отримати квитанцію про їх реєстрацію, робити витяги з реєстру; відправити звіти в контролюючі органи; обмінятися податковими накладними і квитанціями, та будь-якими первинними документами зі своїми контрагентами.

З метою закріплення отриманих навиків і знань 15 листопада було проведено тестування, за результатами якого викладачам та студентам надано сертифікати від розробника M.E.Doc. Тестування проходило у присутності представників компанії Інтелект Сервіс – розробника програми M.Е.Doc.

Варто відзначити, що усі викладачі та студенти успішно здали іспит з володіння знаннями та вміннями практичного використання програмного продукту M.E.Doc. Студенти отримали сертифікат, що дає право на 50% знижки на придбання рішень комп’ютерної програми M.E.Doc для компанії-роботодавця, а викладачі – сертифікат,  що підтверджує високий рівень знань з можливістю викладання навчальних курсів по роботі з КП M.E.Doc.

Кафедра обліку і аудиту щиро вдячна представникам компаній Інтелект Сервіс та Техноцентр Маяк за отриманні знання та надані матеріали.

Ірина Жураковська, Ірина Ткачук доценти кафедри обліку і аудиту