Викладачі кафедр Луцького НТУ пройшли заняття з оптимізації міжнародних профілів

Щодня, впродовж вересня, у бібліотеці Луцького НТУ викладачі усіх кафедр університету, а це більше 400 науково-педагогічних працівників, взяли участь у навчанні із оптимізації міжнародних профілів.

Основна мета занять: оптимізація міжнародних профілів та можливостей пошуку міжнародної співпраці у міжнародних базах для науковців; підвищення рівня цитованості, рейтинговості та публікаційної активності у міжнародних науко метричних виданнях, що належать до баз Scopus і Web of Science.

Організоване навчання завдяки зусиллям відділу міжнародних зв’язків, координатора міжнародної співпраці доц. Христини Хворост та в.о. директора бібліотеки Світлани Бакуменко.

Інформаційний відділ Луцького НТУ