Викладачі кафедри екології та агрономії – серед учасників Зимової академії з екологічної безпеки

В рамках реалізації проєктуErasmus+JeanMonnetChair «EUClimateLeadership», за сприяння ЄС протягом 14 – 18 грудня 2020 р. відбулася онлайн–сесія Зимової академії «Екологічна безпека ЄС та України в контексті глобальних кліматичних змін». Координатором заходу від України був Сумський національний аграрний університет, після попереднього відбору, залучалися науковці, викладачі, державні службовці та громадські активісти.

В роботі Зимової академії взяли участь і викладачі нашого вишу, Іванців Василь - завідувач кафедри екології та агрономії та Федонюк Віталіна - доцент цієї кафедри.

Протягом 5 днів активної роботи в онлайн-форматі учасники слухали доповіді міжнародних експертів у галузі правового та екологічного регулювання проблеми змін клімату, вітчизняних фахівців та науковців, брали участь в інтерактивних тренінгах, розробці проєктів, активно спілкувалися з колегами з ЗВО усієї України.

В кінці роботи Зимової академії учасники, після проходження підсумкових тестування та захисту проєктів, отримали сертифікати про підвищення своєї кваліфікації, обізнаності в сфері питань змін клімату, викладацької майстерності.

Напрацьовано цілий ряд цікавих контактів у сфері міжвузівської співпраці та взаємодії з колегами споріднених кафедр та вишів.

Кафедра екології та агрономії