ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ПРИЛАДОБУДУВАННЯ
ВІДВІДАЛИ КИЇВСЬКИЙ «АРСЕНАЛ»

Нещодавно викладачі кафедри приладобудування Валентин Заблоцький, Володимир Симонюк та Анатолій Ткачук відвідали Казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал», що в м. Київ.

Компанія спеціалізується на розробці та виготовленні обладнання для авіації (нашоломних систем цілевказування), оптичних ГСН для авіаційних ракет та переносних зенітних ракетних комплексів, а також продукції для космічних систем.

Мета поїздки полягала в ознайомленні з виробництвом сучасної високоточної продукції та пошуку можливостей співпраці в наукові царині. Під час екскурсії керівництво люб’язно надало можливість відвідати виробничі потужності й ознайомитись з сучасним устаткуванням, яке дозволяє виконувати оброблення та вимірювання різних матеріалів з точністю до одного ангстрема.

В ході обговорення проблем, з якими стикаються на підприємстві, працівники «Арсеналу» спільно з луцькими науковцями виявили ряд питань, які відкривають шлях до налагодження тісної співпраці з нашим навчальним закладом.

Анатолій Ткачук,
старший викладач кафедри приладобудування