Перейти до основного вмісту

Професорсько-викладацький склад ЛНТУ взяв участь у міжнародній академічній мобільності в рамках програми CEEPUS. Команда ЛНТУ в складі проф. Любові Ковальської, проф. Людмили Матвійчук,     доц. Валентини Федорчук-Мороз, доц. Світлани Панасюк, доц. Алли Тендюк, доц. Людмили Стрижеус, доц. Світлани Сидорук пройшла стажування у Жешувському університеті в період з 26.06.2022 по 09.07.2022. 
 

Мобільність

Так, взяли участь у літній школі «Економічні, екологічні та соціальні аспекти управління харчовими відходами», в рамках якої були проведені панельні дискусії, майстер-класи, дидактичні заняття, лабораторні практикуми, презентації проєктів, екскурсії тощо. 
 

Мобільність

Під час літньої школи ознайомилися із науковими центрами університету, взяли участь у лабораторних практикумах «Харчова мікробіологія», «Хроматографія», «Продукція кулінарії», а також у майстер класі «Як виготовляють шоколад». Крім того, відвідали сміттєпереробний комбінат та ознайомилися із особливостями сортування і логістикою відходів харчування. Пізнавальними були дидактичні лекції: «Втрати харчових продуктів і відходів у Європі, «Втрати та марнотратство їжі в Європі», що є особливо актуальним в умовах формування продовольчої безпеки країни задля забезпечення її сталого розвитку. 

Учасники проекту мали можливість долучитись до кулінарних майстер-класів з приготування національних страв та репрезентувати їх іншим учасникам проєкту. 
 

Мобільність

Результатом академічної мобільності стали напрацювання нових напрямів співпраці між ЛНТУ та Жешувським університетом.

Щиро вдячні керівництву ЛНТУ за можливість участі у міжнародній академічній мобільності та керівництву і колективу Жешувського університету за організацію літньої школи на високому рівні.