Завідувачка кафедри інженерії програмного забезпечення Наталія Ліщина та завідувач кафедри комп’ютерних наук Валерій Ліщина з колегами Ніною Здолбіцькою та Вікторією Сулім 10 листопада відвідали у Львові Міжнародний форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки» (або BIT-2022).

У форумі взяли участь:

− представники провідних вітчизняних та світових виробників обладнання та сучасних ІТ-рішень;

− експерти та професіонали ринку високих технологій;

− власники бізнесу та директори, які поділилися своїм унікальним досвідом.

Говорили про захист ІТ–компонент в умовах війни, про ситуацію на кіберфронті та сучасні атаки і методи протистояння, IP системи гучномовного зв’язку та оповіщення, практичні поради до IoT проектів.

ІПЗІПЗ

На виставці свої розробки представляли передові компанії: Де Ново, Ucloud, ESET, Tucha, АСБІС-Україна, Prestigio Solutions, Logitech, Q–nomy, Мегатрейд, Reblaze, MUK, Grandstream, ITC, Ромсат, NWU, Exabeam,GTB.

ІПЗІПЗ

Працівники ЛНТУ змогли не тільки відвідати виставку обладнання та сучасних ІТ-рішень вітчизняних та світових виробників, але й отримали нові знайомства, змогли поспілкуватися з колегами та експертами з різних напрямів ІТ-галузі.

ІПЗІПЗІПЗІПЗ