Перейти до основного вмісту

Політехнічний інститут Браганси разом із установами-партнерами з різних країн реалізовує програми подвійних дипломів та семестрового навчання. Програми подвійних дипломів сприяють науковому співробітництву, інноваціям і культурному обміну між академічними установами та дозволяють отримати студентам найкращий академічний досвід у різних країнах, розширити професійні та комунікаційні горизонти зростання.

Браганса

13-17 травня 2024 р. проф. Валентина Ткачук та проф. Наталія Вавдіюк на запрошення Офісу міжнародних зв'язків IPB взяли участь в Міжнародному тижні подвійного диплому та дослідницького співробітництва за програмою Erasmus International Credit Mobility. Міжнародна команда з університетів 15 країн (Алжиру, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Йорданії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Чорногорії, Марроко, Сан-Томе і Прінсіпі, Таджикистану, Тунісу, Узбекистану, України) працювали в наступних підрозділах досліджень та інновацій Політехнічного інституту Браганси:

  • Центр гірських досліджень CIMO,
  • CeDRI – дослідницький центр цифровізації та інтелектуальної робототехніки,
  • GICoS – дослідницький центр сталого будівництва,
  • IPB Schools ESA – школа сільського господарства,
  • ESTiG – школа технологій та менеджменту,
  • Дослідницький відділ прикладного менеджменту UNIAG UNIAG.
БрагансаБрагансаБраганса


Особливий інтерес викликав Дослідницький підрозділ прикладного менеджменту (UNIAG), який складається з 41 дослідника з 4 ЗВО Португалії. З керівницею UNIAG проф. Паулою Одете Фернандес визначили пріоритети організації спільних наукових досліджень з менеджменту, регіонального розвитку, соціальної та бізнес-стійкості, підприємництва, туризму, корпоративного управління та інформаційно-комунікаційних технологій.

Про глобальні моделі подвійного диплому бакалавра, магістра та перспективи дослідницької співпраці з підготовки докторів філософії обговорювали на паралельних зустрічах із директорами курсів  та керівниками кафедр за спеціальностями: Управління лісовими ресурсами; Біотехнологічна інженерія, хімічна інженерія та якість і безпека харчових продуктів; Будівельна інженерія та машинобудування; Інформатика та інформатична інженерія; Менеджмент та міжнародний бізнес-менеджмент. За рівномірно розділеної схеми навчання, студенти проводитимуть дослідження в обох університетах і матимуть доступ до спільного наукового керівництва та інноваційних дослідницьких засобів. Оновлення програм подвійних дипломів призведе до посилення глобальної дослідницької співпраці з новими партнерами.

БрагансаБраганса


На індивідуальних зустрічах з науковими керівниками IPB, ЛНТУ та студентами тестували гіпотези досліджень, готували матеріали для публікацій і виступів на міжнародних конференціях.

Erasmus+ ICM IPB: https://portal3.ipb.pt/index.php/pt/icm/meetings (https://portal3.ipb.pt/index.php/pt/icm/meetings%22%20%5Ct%20%22_blank)

Instagram: @institutopolitecnicobraganca   

Facebook: https://www.facebook.com/ipbraganca (https://www.facebook.com/ipbraganca%22%20%5Ct%20%22_blank)

Youtube: https://www.youtube.com/@InstitutoPolitecnicodeBraganca (https://www.youtube.com/@InstitutoPolitecnicodeBraganca%22%20%5Ct%20%22…)