В умовах сьогодення розширення міжнародної співпраці та консолідація зусиль щодо обміну найкращими освітніми практиками є важливою умовою розвитку сфери вищої освіти. Саме з цією метою з 29 травня по 3 червня 2023 року у Політехнічному інституті Браганси (Португалія) відбувався 2023 IPB ICM Meeting –  міжнародний захід, що об’єднав більше ніж 70 учасників з 19 країн світу. ЛНТУ в рамках зустрічі представили декан факультету бізнесу та права д.е.н., проф. Любов Ковальська, завідувач кафедри прикладної математики та механіки д.т.н., проф. Олена Мікуліч та доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи к.е.н., доц. Юлія Дащук.

БрагансаБрагансаБрагансаБрагансаБраганса

Серія зустрічей проекту Erasmus International Credit Mobility (ICM) направлені на консолідацію поточної співпраці між Політехнічним інститутом Браганси (IPB) та вищими навчальними закладами (HEI) за межами ЄС, зокрема для сприяння студентській мобільності для отримання подвійного диплому та розвитку персоналу на основі передового досвіду європейської вищої освіти, а також для покращення управління та роботи партнерських вищих навчальних закладів у сфері міжнародних зв’язків. До слова, IPB визнаний одним із португальських вищих навчальних закладів з найкращими показниками міжнародної співпраці та мультикультуралізму у вищій школі та має довготривалу та плідну співпрацю з ЛНТУ.

БрагансаБрагансаБрагансаБрагансаБраганса

В рамках заходу учасники мали можливість ознайомитися із глобальними моделями подвійних дипломів рівнів освіти бакалавр та магістр, матеріально-технічною базою закладу освіти, особливостями здійснення освітнього процесу тощо. Одним із важливих напрямків секційних засідань було  розширення можливостей дослідницької співпраці з партнерськими закладами, представлення власних наукових напрацювань, які в майбутньому можуть бути використані для розвитку спільної науково-дослідної діяльності та пошуку можливостей для фінансування наукових проєктів.

БрагансаБрагансаБрагансаБрагансаБрагансаБрагансаБраганса

Особлива увага учасників була прикута до України та викликів, які стоять перед нашою країною в умовах війни, перспектив її трансформації, в тому числі, у сфері вищої освіти. Представники усіх країн висловили підтримку за захоплення мужністю та витривалістю українського народу і віру в нашу перемогу.

Браганса