Викладачі Луцького НТУ – на міжнародному науковому симпозіумі в Молдові

З 4 по 6 жовтня 2018 року в Державному аграрному університеті Молдови відбувався Міжнародний науковий симпозіум "Сучасне сільське господарство - досягнення та перспективи", присвячений 85-річчю створення університету. Разом з урочистостями відбулись і засідання для презентації наукових праць для гостей, які прибули з Румунії, Азербайджану, Казахстану, Туреччини, України, Ізраїлю, Болгарії, Естонії тощо.

У межах тематичних розділів Симпозіуму було включено велику кількість наукових та дослідницьких робіт, які згодом будуть опубліковані у збірниках наукових праць.

Луцький НТУ представляли доценти кафедри ТЕМС Ткачук В.В. та Ягелюк С.В., які взяли участь в урочистих заходах, а також представили доповіді на тему «Дослідження експлуатаційних властивостей біодизельного палива» та «Дослідження можливості виробництва паливних матеріалів з відходів олійного льону в умовах Західного Полісся» у роботі Міжнародного наукового симпозіуму «Дослідження і перспективи в агроіженерії та автотранспорті». Також викладачі пройшли міжнародне наукове стажування в даному ЗВО.

Деканат факультету бізнесу