ВИКЛАДАЧІ ЛУЦЬКОГО НТУ ОПАНОВУЮТЬ
АЗИ БІЗНЕСУ У ПРОГРАМІ «BUSINESS LEADERSHIP»

Разом із майбутніми підприємцями, керівниками та менеджерами компаній викладачі факультету обліку та фінансів і факультету бізнесу Луцького НТУ взяли участь у міжнародній короткостроковій сертифікованій програмі «BUSINESS LEADERSHIP», яка тривала 23-31 травня.

Організатори Програми – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Українська Соціальна Академія (м. Київ), Університет Анджелікум (м. Рим, Італія). Тренерами та лекторами Програми були кращі українські та іноземні експерти, науковці, успішні бізнесмени та управлінці.

Формат Програми передбачав чотири навчальні модулі, кожен з яких включав майстер-класи, тренінги, роботу над власними проектами, відкриті зустрічі у форматі дискусії.

Під час програми учасники мали можливість поглибити свої знання, практичні навики та компетенції з питань ефективного управління бізнес-процесами, персоналом, проектами. З уст практиків – успішних підприємців викладачі дізналися, в чому запорука успішного бізнесу, як стати та бути лідером у своїй громаді, як спланувати і реалізувати власний проект, як сформувати імідж компанії, персональний бренд і репутацію, як активізувати бізнес і зробити його соціально-відповідальним.

Після завершення навчання учасники отримали відповідні сертифікати.

Анжеліка Ніколаєва,
доцент кафедри фінансів