29 березня 2024 року, викладачі та магістри кафедри товарознавства та експертизи в митній справі професор Світлана Ягелюк, доцент Оксана Передрій, доцент Оксана Речун та магістр Владислав Ковальчук взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Українська митниця в умовах вступу України до Європейського союзу» організованим ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій».
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4843.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4849.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4850.jpeg)
Під час заходу експерти ІЕД провели презентацію консультативної роботи «Майбутнє української митниці в умовах вступу України до ЄС», а також відбулась відкрита дискусія.
Дискусія охоплювала такі теми:
•досвід європейських країн у реформуванні митниці на шляху до інтеграції з ЄС;
•перешкоди у митній сфері/очікувані реформи;
•досягнення української митниці на шляху до інтеграції з ЄС;
•виклики у реформуванні української митниці, нерозв’язані проблеми та шляхи їх розв’язання.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4844.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4845.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4848.jpeg)
Олександр Москаленко та Ілля Зібницький наголосили на необхідності тісної співпраці митниці з ЗВО для якісної підготовки фахівців. Про важливість технічного регулювання та оцінки відповідності наголосив Юрій Пероганич. Результати обговорення будуть використані у навчальному процесі при підготовці фахівців з митної справи.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4846.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4847.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4851.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4852.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4853.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_4854.jpeg)
Кафедра ТЕМС