29 березня 2024 року, викладачі та магістри кафедри  товарознавства та експертизи в митній справі професор Світлана Ягелюк, доцент Оксана Передрій, доцент Оксана Речун та магістр Владислав Ковальчук взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Українська митниця в умовах вступу України до Європейського союзу» організованим ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій».

ТЕМС ТЕМС ТЕМС

Під час заходу експерти ІЕД провели презентацію консультативної роботи «Майбутнє української митниці в умовах вступу України до ЄС», а також відбулась відкрита дискусія.

Дискусія охоплювала такі теми:
•досвід європейських країн у реформуванні митниці на шляху до інтеграції з ЄС;
•перешкоди у митній сфері/очікувані реформи;
•досягнення української митниці на шляху до інтеграції з ЄС;
•виклики у реформуванні української  митниці, нерозв’язані проблеми та шляхи їх розв’язання.

ТЕМС ТЕМС ТЕМС

Олександр  Москаленко та Ілля Зібницький наголосили на необхідності тісної співпраці митниці з ЗВО для якісної підготовки фахівців. Про важливість технічного регулювання та оцінки відповідності наголосив Юрій Пероганич. Результати обговорення будуть використані у навчальному процесі при підготовці фахівців з митної справи.

ТЕМС ТЕМС ТЕМС ТЕМС ТЕМС ТЕМС

Кафедра ТЕМС