Викладачі та студенти Луцького НТУ взяли участь у Всеукраїнському забігу
З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я 1 червня у Луцьку відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018».
Участь у заході взяли ректор Луцького НТУ Петро Савчук, викладачі та понад 80 студентів ЗВО. Учасники забігу власним прикладом продемонстрували як покращувати та зміцнювати здоров’я.
Зичимо усім міцного здоров’я.
Кафедра фізичного виховання