29 березня студенти та викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії та кібербезпеки відвідали підприємство «CloudVision», яке спеціалізується на охоронних систем та IoT, від виробників та розробників передових систем охорони та безпеки. Ця галузь не лише дбає про безпеку, але й змінює наше розуміння про те, як ми взаємодіємо з навколишнім середовищем.

ФКІТ

Підприємство «CloudVision», які спеціалізуються на охоронних системах та IoT, також зосереджене на реалізації комплексних рішень для комфортної життєдіяльності людини. Завдяки поєднанню традиційних систем безпеки з передовими технологіями IoT, відкриваються нові можливості для забезпечення безпеки та комфорту.

Під час екскурсії студенти були вражені передовими технологіями та інноваціями, що використовуються в системах «Ajax», як сучасні системи безпеки використовують передові технології для моніторингу та захисту. Від датчиків руху та відеоспостереження до систем розпізнавання облич та біометричного доступу, кожен крок на шляху безпеки підкріплюється інноваціями.

ФКІТ ФКІТ

У заході взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 125 Кібербезпека та захист, доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Микола Поліщук та гарант освітньої програми «Кібербезпека» Сергій Костючко.

ФКІТ ФКІТ ФКІТ

Візит студентів на підприємство, що спеціалізується на охоронних системах та IoT, це захоплюючий шанс побачити, як технології трансформують наші підходи до безпеки та комфорту. Інновації в цій галузі відкривають нові можливості для захисту наших будинків, підприємств та громад, створюючи розумні та ефективні системи, які працюють на благо суспільства.

Доцент Микола Поліщук