Виконання інженерно-геологічних робіт
студентами та викладачами Луцького НТУ
на озері Світязь

У вересні 2015 року було здійснено виїзд до спортивно-оздоровчого табору Луцького національного технічного університету з метою виконання інженерно-геологічних робіт для будівництва зовнішніх мереж каналізації в урочищі Гушово Шацького району Волинської області.

В інженерно-геологічних роботах брали участь студенти наукового гуртка «Грунтознавство, механіка грунтів» груп АДАм-51 та БДН-32 Богдан Шишков, Микола Вінцюк та Сергій Пекар, а також доцент Володимир Маліков та старший викладач Ярослав Панасюк (кафедра автомобільних доріг та аеродромів). Відбір проб здійснювався з трьох свердловин глибиною 4 м, та трьох шурфів глибиною 4 м.

При проведенні досліджень фізико-механічних характеристик грунтів на базі «Науково-дослідної міжкафедральної будівельної лабораторії Луцького НТУ» було виявлено чотири види. Верхній шар складався з рослинного шару, далі розташовувався шар з мілкого піску, потім шар із супіску та знову піску.

Були розроблені геологічні розрізи та створений звіт про проведення інженерно-геологічних вишукувань для будівництва зовнішніх мереж каналізації спортивно-оздоровчого табору Луцького національного технічного університету в урочищі Гушово Шацького району Волинської області.

Ярослав Панасюк,
старший викладач кафедри