Перейти до основного вмісту

Використовуйте свій шанс!

8 квітня 2015 року на факультет обліку та фінансів завітала менеджер компанії ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКупер (Аудит)» (PwC) – світового лідера на ринку аудиторських послуг – Ірина Яблонська.

На зустрічі були присутні студенти ІІІ, ІV, V курсів напрямів підготовки та спеціальностей «Облік і аудит», «Фінанси та кредит», «Товарознавство та торгівельне підприємництво», «Банківська справа», «Товарознавство та експертиза в митній справі» та «Бізнес-адміністрування».

Ірина Яблонська розповіла про діяльність компанії. Фірма працює на українському ринку з 1993 року і є учасницею міжнародної мережі у 157 країнах світу. В Україні компанія представлена офісом в м. Києві та представництвами в Донецьку, Дніпропетровську та Львові.

Також представник ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКупер (Аудит)» повідомила студентам, що компанія пропонує клієнтам повний спектр аудиторських, податкових та консалтингових послуг найвищої якості.

Значну увагу Ірина зосередила на питанні працевлаштування та відбору кадрів. Було наголошено, що задля досягнення успіху та задоволення постійно зростаючих потреб компанії з претендентів, охочих стати членом цього великого професійного колективу, обираються кращі серед кращих. Тому процес відбору кадрів включає:

  заповнення анкети та проходження двох онлайн-тестів (числові та логічні міркування). Можливим є виконання додаткових атестаційних випробувань;

  тестування рівня щодо володіння англійською мовою та співбесіду з фахівцем з метою перевірки наявних у претендентів навиків, необхідних для роботи, тощо;

 співбесіду з менеджерами, що представляють вибраний для працевлаштування відділ.   

Процес відбору персоналу зазвичай триває до 2 тижнів. Кожен з етапів має селективний характер (для участі в наступному етапі запрошуються лише відібрані особи).

«Основна мета діяльності компанії PwC – бути найкращими. І тому лише наполегливе навчання, постійне підвищення своєї кваліфікації та особиста відповідальність зроблять вас справжніми професіоналами своєї справи та дадуть можливість стати працівниками ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКупер (Аудит)» і успішно будувати кар’єру у цій компанії», – наголосила Ірина Яблонська.

На звершення зустрічі гостя побажала студентам не втрачати свій шанс і обов’язково використати можливість пройти усі етапи відбору та довести, що Ви саме та людина, яка потрібна компанії.

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів
з виховної роботи та зв’язків з громадкістю