ВИПУСК КАФЕДРИ АВТОМОБІЛІВ
І ТРАНСПОРТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
30 січня на кафедрі автомобілів і транспортних технологій Луцького національного технічного університету відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів. 14 випускників денної і заочної форми навчання отримали дипломи магістра і здобули кваліфікацію інженера-механіка-дослідника за спеціальністю «Автомобілі і автомобільне господарство». 7 випускників отримали дипломи із відзнакою.
Привітальні слова цього дня звучали від декана машинобудівного факультету Сергія Пустюльги, завідувача кафедри автомобілів і транспортних технологій Ігоря Мурованого, викладачів кафедри та батьків.
Час змінює все, що оточує нас. Довга життєва дорога людини нелегка й мінлива. А навчальний заклад дає путівку в доросле життя. Попереду – мрії, надії, сподівання, позаду – батьківський поріг, вірні друзі, викладачі. Цей день – перший крок у доросле життя.
Впевнені, що заслужений роками напруженого навчання диплом – не просто свідчення про здобуту вищу освіту. Знаємо, що кожен із магістрів знайде свій власний успішний шлях у світі пропозицій та можливостей, а Луцький НТУ, в особі його адміністрації та професорсько-викладацького складу, через декілька років з гордістю буде згадувати своїх випускників. А вони, в свою чергу, поширювати славу ВНЗ та кафедри автомобілів і транспортних технологій. Нехай щастить вам, друзі, в житті, і хай здійсняться ваші добрі мрії!
Кафедра автомобілів
і транспортних технологій