ВИПУСК МАГІСТРІВ У СВІТ БІЗНЕСУ

У першу суботу лютого на факультеті бізнесу відбулися урочистості з нагоди випуску еліти факультету – студентів магістратури. Цьогоріч факультет полишали й відправлялись підкорювати нові вершини у світі бізнесу 38 магістрів заочної форми навчання та 57 магістрів денної форми навчання спеціальностей «Економіка підприємства», «Логістика», «Маркетинг», «Менеджмент інноваційної діяльності», «Менеджмент організацій та адміністрування», «Товарознавство та експертиза в митній справі», «Управління інноваційною діяльністю», «Управління персоналом та економіка праці». Значна частина випускників уже працевлаштована, а про успішні навчальні роки в університеті свідчать перемоги студентів у Всеукраїнських олімпіадах з економічних дисциплін та спеціальностей, конкурсах наукових та дипломних робіт. Диплом магістра з відзнакою отримали 43 % нинішніх випускників. Найкращі були відзначені також грамотами ректора.

На жаль день випуску був затьмарений втратами наших воїнів-патріотів під час загострення військового протистояння в районі населеного пункту Авдіївка, серед котрих і волинянин – Маріс Камінський. Напередодні область та місто передчасно втратили колишнього випускника університету, міського голову Луцька Миколу Ярославовича Романюка. Пам'ять про цих світлих людей присутні вшанували хвилиною мовчання.

Привітати випускників прийшли батьки, друзі, професорсько-викладацький склад факультету, а також запрошені на урочистість гості – ректор університету Петро Савчук (випускник спеціальності «Управління інноваційною діяльністю», проректори університету Валентин Талах та Валентина Галущак (випускниця спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування»), вчений секретар університету – Алла Земко, а також колишні випускники факультету – Віктор Іваницький (спеціальність «Товарознавство та експертиза в митній справі») та Тарас Скорупський (спеціальність «Економіка підприємства»).

Декан факультету бізнесу Надія Хвищун висловила щиру вдячність викладачам факультету за підготовку висококваліфікованих фахівців (високий рівень підготовки студенти неодноразово доводили перемогами на конкурсах всеукраїнського рівня); батькам, котрі своїми мудрими порадами та підтримкою допомагали формувати майбутнього фахівця; безпосередньо випускникам, котрі хотіли навчатись, змінюватись, вдосконалюватися та з кожним днем ставати кращими. «Нехай диплом випускника факультету бізнесу Луцького НТУ, залишається для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості й знаком приналежності до багатотисячної родини «політехівців»» – зазначила Надія Хвищун.

З вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету – Петро Петрович Савчук, проректор – Валентина Леонідівна Галущак, завідувачі випускаючих кафедр – Валентина Олександрівна Морохова, Любов Леонідівна Ковальська, Людмила Іванівна Байдакова, Олександр Михайлович Шубалий. Всі вони щиро вітали випускників із закінченням навчання в університеті, зичили успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації планів і задумів.

Особливо теплими, по батьківські сердечними були виступи проректора Валентина Івановича Талаха та вченого секретаря університету Алли Михайлівни Земко.

Щирі слова привітання пролунали і від випускників факультету бізнесу – Віктора Іваницького та Тараса Скорупського, котрі побажали випускникам плідної праці, творчого натхнення й невичерпної енергії для здійснення задуманого й омріяного. Вони дали цінні настанови, як почати писати нову сторінку свого життя поза межами університету.

В свою чергу студенти-випускники звернулися до своїх викладачів-наставників та колег зі словами глибокої поваги та вдячності. Таку місію виконали випускниці Ярослава Міщук та Ольга Назарук. Магістр Сергій Кушнірук присвятив рідному факультету поетичні рядки:

Останні сьогодні нам дані задачі
А Вам побажаєм безмірно удачі
Наука скінчилась й відкрила дорогу
В життя, що веде до нового порогу

Тепло ще жевріє у храмі науки
Тут ми розвивались, не опускаючи руки
Учились й щось нове для себе пізнали
Й про Ваші уроки ми не забували

Не завжди, звичайно, все добре складалось
Багато народу на цьому шляху помилялось
Бувало ледачі сиділи ми вдома
Хоча і дорога була нам знайома

Ми все пам'ятаєм, не зможем забути
Ваш голос бажаєм не раз ще почути
І все щоб у світлі думки оберталось
На віки у наших серцях зоставалось

Ми дякуємо щиро Вам всім за турботу
За те, що давали для мізків роботу
За те, що в тернистий цей світ проводжали
За те, що частинку душі в нас вкладами.

Цьогорічне вручення дипломів магістра запам’яталося також і тим, що вперше на факультеті запроваджено традицію ведення Книги випускників ФБ. Віднині кожен випуск студентів зможе залишити частку себе в рядках присвяти рідному факультету на сторінках книги. Право першого запису було надано найкращим – Максиму Недбайлу, Яні Ткачук, Олександру Дідицькому, Олені Яринюк, Оксані Обозовській та Ользі Жуковській.

Від імені усіх студентів факультету бізнесу до випускників-магістрів звернулася активістка студентської ради факультету та університету Ірина Охват: «Уже завтра, розведуть Вас життєві дороги в різні куточки світу... Впевнена, що кожен із Вас не раз подумки повернеться до своєї «Alma Mater». Спогади про перший іспит, студентське кохання, захист магістерської роботи, святковим мереживом завжди будуть зринати у пам’яті. Адже саме у стінах університету гартувалася воля до перемоги над собою, удосконалювалися вміння мислити й аналізувати, радіти кожному новому дню. Не зупиняйтеся на досягнутому, поповнюйте свої знання і пам'ятайте, що головне у житті – залишатися Людиною!».

Деканат факультету бізнесу

Повний фотозвіт про вручення