ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА З ОХОРОНИ ПРАЦІ –
ЗАПОРУКА НАБУТТЯ ПРОФЕСІЙНОГО ДОСВІДУ
У зв’язку із змінами у графіку навчального процесу на 2015/16 навчальний рік усі види практик для студентів І, ІІІ та ІV курсів спеціальності «Охорона праці» було успішно проведено з 2 по 29 лютого включно.
Такий підхід сприяє ефективному використанню робочого часу викладачів та процесу навчання студентів. Практики проводились на виробничих підприємствах, комунальних, освітніх та медичних закладах, а також приватних підприємствах Волинської та Рівненської областей.
За час проходження практики студенти мали змогу закріпити отримані у процесі навчання в університеті знання, набути практичного досвіду з питань охорони праці у виробничій сфері. Беручи активну участь у виробничих та адміністративно-управлінських процесах підприємств, установ і організацій, студенти мали змогу розширити свій кругозір для подальшої навчальної роботи та майбутньої професійної діяльності.
Також під час проходження практики студенти допомагали штатним працівникам в розробці інструкцій і положень з охорони праці, про що свідчать позитивні відгуки керівників практик із сторони підприємств та відповідні фотоматеріали.
На фото:
1. Бірук Катерина – база практики під час проходження практики у ВОДА.
2. Загорійчук Юлія та Гололобова Тетяна під час практики у Луцькводоканалі
3. Нацюк Максим на меблевій фабриці
4. Савонюк Світлана під час практики в освітньому закладі
Микола Рудинець,
доцент кафедри туризму
та цивільної безпеки