Вишукані сукні та щасливі посмішки: випускники ТК Луцького НТУ отримали дипломи

У приміщенні Палацу культури міста Луцька відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Технічного коледжу Луцького НТУ. Справжнє свято влаштувала адміністрація коледжу на честь випуску студентів спеціальностей «Електропостачання», «Дизайну», «Обслуговування та ремонту автомобілів і двигунів», «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж», «Технології легкої промисловості». Урочисто та зі смаком привітали випускників, викладачів, батьків та гостей заходу. Так, розпочалося дійство грандіозним виконанням інструментальних композиції «Їхав козак за Дунай», «Танго кохання» та мелодії знаменитого угорського танцю від Академічного камерного оркестру Волинської обласної філармонії «Кантабіле» під керівництвом Товія Рівця.

Згодом, для урочистого привітання ведучі заходу запросили на сцену ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука. Він подякував педагогічному складу, батькам та усім тим, хто щодня прикладає зусилля для того, аби кожен студент узяв максимум від навчання у ТК. Ректор також відзначив, як необхідні нашій державі освічені та кваліфіковані робітники.

«Сьогодні для нас знаменний день – наша перспективна молодь йде у вільне життя, здобувши відповідний фах. Ви отримали необхідні компетентності, які дозволять бути конкурентними та успішними спеціалістами. Впевнений, що за час навчання у нашому коледжі ви здобули не лише потрібні знання і навички, а й сформувалися як особистості. Я щиро вірю, що саме ви маєте розбудовувати цю країну, нашу рідну Волинь, і робити усе, щоб Україна була успішною.

Запрошую вас продовжити навчання у нашому університеті, підвищити свою кваліфікацію, здобути ще більший спектр знань та повну вищу освіту. Бажаю вам вдалого і легкого повсякденного шляху. Знайдіть своє місце у житті, знайдіть роботу до душі і ставайте успішними щодня!», - проголосив Савчук.

Наступним привітав випускників директор Технічного коледжу Луцького НТУ Олег Герасимчук:

«Від імені усього нашого колективу, щиро вітаємо вас із здобуттям першого у житті фаху. Усі роки вашого навчання ми були разом із вами, адже не буває студента без викладача і викладача без студентів.

Пам’ятайте, що у житті буде багато перешкод, але хочу, аби ви сприймали їх як своєрідні трампліни для ще різкішого й вдалішого старту. Не бійтеся змін – робіть їх самі. Не бійтеся робити помилки, адже їх не робить тільки той, хто нічого не робить. Впевнено йдіть на зустріч труднощам, перемагайте їх та з кожним кроком ставайте сильнішими. Успіхів вам у нелегкому, але цікавому життєвому шляху!»

Потому захід перейшов до офіційної частини вручення дипломів. Тож, після зачитування розпорядження від Міністерства освіти та науки України про присудження освітньо-кваліфікаційних рівнів студентам Технічного коледжу Луцького НТУ, ректор Петро Савчук та директор ТК Олег Герасимчук розпочали нагородження та вручення дипломів. Так, першими отримали свій «квиток у майбутнє» студенти-відмінники, які закінчили коледж з відзнакою. Загалом, дипломи «Молодшого спеціаліста» отримало 106 випускників ТК, а диплом «Кваліфікованого робітника» - 55.

Тож, після того, як кожному студенту було вручено диплом, слово надали директору Волинського обласного центру зайнятості Роману Романюку. Він привітав нових спеціалістів із здобуттям професійного фаху та побажав, аби вони завжди мали роботу, яка б гідно оплачувалася, а також пожартував, що не хоче, аби хтось із випускників став клієнтом його організації.

На завершення дійства залишили найцікавіше: вірші та пісня від випускників, присвяченні батькам, та дефіле прекрасних моделей в колекції одягу від студентів-дизайнерів ТК Луцького НТУ.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1272515382902509