ВИСТАВКА-КОНКУРС ТВОРЧИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ
У ЛУЦЬКОМУ НТУ

17 жовтня у стінах нашого університету кафедра дизайну презентувала виставку з нагоди Дня захисника України, керівник якої Анна Дідух зазначила, що на ній представлено роботи студентів, які під час навчального процесу визнано найкращими.

Вона наголосила, що головним завданням для кожного студента було поєднання авторського задуму із загальновідомим гаслом.

У виставці взяли участь студенти нашого вузу, які навчаються на І та ІІІ курсах факультету будівництва та дизайну.

Керівником творчого студентства І курсу була Анна Дідух. Креативні студенти ІІІ курсу виконували свої роботи під керівництвом Марії Єфімової.

Наслідком втіленої у життя ідеї проведення конкурсу серед студентів нашого вишу стала виставка близько 30 робіт творчої студентської молоді, що пронизані позитивом, із яких кожна людина може почерпнути для себе щось нове.

Студентські роботи протягом тижня буде оцінювати компетентне журі, яке має визначити переможців, а вручення нагород відбудеться на святкуванні 40-річного ювілею факультету будівництва та дизайну.

Проведення художньої імпрези у Луцькому НТУ є свідченням невичерпного творчого потенціалу нашої студентської молоді, тому бажаємо її учасникам перемоги та творчої наснаги у прийдешньому.

Оксана Гринюк