ВИЗНАЧЕНО МІС ТА МІСТЕРА
ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ ТА ФІНАНСІВ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Проміжним етапом проведення конкурсу «Король та Королева Луцького НТУ» стало феєричне дійство, яке відбулося 21 листопада, та визначило володарів почесних титулів «Міс» та «Містер» факультету обліку та фінансів нинішнього року.

Атмосферу позитивного настрою цього дня створював дует ведучих Open Space, який на початку конкурсу представив усім присутнім компетентне журі, до складу якого входила Королева Луцького НТУ 2017 року Єлизавета Куц, для якої несподіванкою став подарунок від організаторів святкової події.

Знайомство з учасниками відбулось під бурхливі оплески залу.

За почесні титули «Міс» та «Містер» факультету обліку та фінансів цього дня змагалися сім претендентів на перемогу.

Після проведення першого конкурсу «Дефіле в українській символіці», учасники мали змогу проявити свій креатив у конкурсі «Відеопредставлення», який дав їм можливість розкрити усі грані власного внутрішнього світу.

Музичними дарунками для усіх присутніх були пісні у виконанні Анни Капітули та Доркас Мбемба.

Конкурс «Інтелектуальний» дав можливість проявити учасникам свої інтелектуальні можливості та продемонструвати вміння їх застосувати у потрібну мить.

У конкурсі «Талант» учасники продемонстрували свої особливі здібності під оплески залу: Яна Луцюк подарувала усім запальний танець, Марія Кіпень заспівала пісню на слова із власним перекладом, Михайло Василюк вразив усіх читанням репу, а Вікторія Муляр – своїми навиками у мистецтві вишивання. Андрій Поліщук проявив свої здібності у акторській майстерності. Анна Шумерук здивувала інтелектуальним гумором, а Марія Гаврилюк – своїми доробками у рукоділлі та малюванні.

Учасники у конкурсі «Вечірнє дефіле», вийшовши на сцену у вечірньому вбранні, мали можливість продемонструвати свій шарм.

За оплесками залу було визначено Міс та Містера глядацьких симпатій, ними стали: Марія Гаврилюк та Михайло Василюк.

Під час нагородження переможців було запрошено на сцену проректора з науково-педагогічної роботи Валентина Талаха разом із деканом факультету обліку та фінансів нашого університету Аллою Московчук.

За підсумками роботи журі було визначено володарів почесних титулів. Нагороди переможцям у цей день вручили голова профкому факультету обліку та фінансів Юлія Приступа та діюча Королева нашого вузу 2017 року Єлизавета Куц.

Віце-містером було обрано Андрія Поліщука, Віце-міс – Марію Гаврилюк. Міс Усмішкою стала Марія Кіпень, Міс Інтелектуальність – Яна Луцюк, а Міс Креативність – Анна Шумерук.

Апофеозом дійства стало нагородження абсолютних переможців. Титул «Міс факультету обліку та фінансів нинішнього року» виборола Вікторія Муляр, а титул «Містер факультету обліку та фінансів нинішнього року» – Михайло Василюк.

Наостанок бажаємо переможцям вдалої участі у конкурсі «Король та Королева Луцького НТУ» у прийдешньому.

Оксана Гринюк