ВИЗНАЧЕНО МІСТЕРА ФАКУЛЬТЕТУ КНІТ
У ЛУЦЬКОМУ НТУ

18 жовтня у Луцькому НТУ на святковому дійстві з інтригуючою назвою «Містер факультету КНІТ» визначали переможця з-поміж незрівнянних хлопців-сміливців.

Завітав на урочисту подію очільник нашого університету Петро Савчук, який у своїй вітальній промові побажав обрати серед учасників конкурсу кращого серед кращих.

Ведучі заходу Юлія Бортник та Сергій Савчук представили усім присутнім компетентне журі, яке визначало переможців.

У цей день на перемогу претендувало п’ять студентів факультету КНІТ нашого вузу, поява яких на сцені викликала овації.

Присутні мали можливість дізнатися більше про учасників із креативних відеопредставлень, які були підготовлені заздалегідь та розповідали про вподобання, життя та оточення претендентів на перемогу.

Конкурс, який дав змогу продемонструвати учасникам свої таланти, запам’ятався усім найбільше. Володимир Серветник виконав авторську пісню про студентські роки. Ілля Войтович продемонстрував вуличний стріт-арт у власному виконанні. Назар Тишик продекламував авторський вірш, у якому розказав про себе і своє життя. Володимир Войтко разом із дівчиною Соломією подарував усім запальний танець, а Андрій Гудко відзначився розказавши вірш.

У наступному конкурсі вийшовши на сцену у козацькому вбранні конкурсанти продемонстрували ерудованість, кмітливість, інтелект та вміння швидко знаходити вихід із ситуації, даючи відповіді на поставлені запитання.

У конкурсі «Кров’ю і потом» кожен учасник мав забити один гвіздок у колоду, продемонструвавши свою силу та вправність.

Шквал позитиву, бурхливі оплески викликала церемонія нагородження, яка стала апофеозом дійства.

Містером глядацьких симпатій став Андрій Гудко.

Переможців у номінаціях оголосила голова Студентської ради нашого університету Ірина Гаранчевська, яка входила до складу журі.

За підсумками роботи журі було визначено переможців: Містером Чарівність став Володимир Войтко, Містером Хоробрість – Андрій Гудко, Містером Винахідливість – Ілля Войтович, Віце-містером – Назар Тишик.

Першість у конкурсному змаганні виборов Володимир Серветник, який отримав із рук Містера факультету КНІТ минулого року Владислава Момотка вишиту краватку, яка є символом перемоги у конкурсі.

Усі переможці та присутні у залі глядачі, які брали участь у розіграші лотереї, отримали від спонсорів подарунки.

Для усіх охочих залишити на згадку пам’ятні світлини про це дійство діяла фотозона.

Бажаємо переможцю конкурсу «Містер факультету КНІТ» нинішнього року Володимиру Серветнику успіхів та вдалого виступу на конкурсі «Король та Королева Луцького НТУ» у прийдешньому.

Оксана Гринюк