Who knows the history of Lutsk NTU better?

У вересні поточного року Луцький національний технічний університет святкуватиме півстолітній ювілей з нагоди свого створення. Однак до поважного свята викладачі та студенти почали готуватися заздалегідь. Увесь минулий тиждень кафедра іноземних мов, послуговуючись чималим арсеналом наочності, зуміла не лише урізноманітнити навчальний процес, а й спрямувати його у русло історичної пам’яті, провівши заходи на тему: «History of Lutsk National Technical University». За допомогою вікторин, конкурсів, круглих столів, семінарів, у яких взяли участь кількадесят студентів різних факультетів, пригадали усі щаблі становлення знаного не лише в Україні, а й за її межами волинського ВНЗ. Так, у групі УП-11 (доцент Губіна А.М.) було проведено батл Boys/Girls Battle на тему: «Who knows the history of Lutsk NTU better?». Команди дівчат та хлопців підготували цікаві запитання для вікторини. Змагалися завзято, але перемогла дружба.

Не менш плідно провела час група ТР-11. Заняття проводилося у вигляді вікторини: «Do you know the history of our University». Молодь дізналася багато цікавих фактів про заснування та розвиток навчального закладу. А допомагали їй доцент Киселюк Н.П. та викладачі Пархоменко О.Т., Триндюк В.А.

У групі ОА-11 (доцент Приходько В.Б.) відбулося тематичне заняття з обговорення кар’єрних можливостей спеціальності «Облік і аудит» після завершення навчання у Луцькому НТУ. Студенти у новому світлі побачили перспективи фаху, який обрали, і запевнили, що докладуть максимум зусиль, аби реалізуватися у наш нелегкий час.

Креативно підійшла до висвітлення ролі та місця Луцького національного технічного університету і група АП-21. Доцент Стернічук В.Б. організувала круглий стіл на тему: «Unsere Geschichte. Gestern, heute, morgen». Дискусія виявилася захоплюючою: студенти методом аналізу газетних і статистичних матеріалів дійшли висновку, що університет справді виріс за ці роки і є прикладом поступального розвитку в сенсі вітчизняної техосвіти.

Цікаво було на семінарі викладача Войтенко І. Г., яка мала плідне спілкування з групою МЕ-41. До дискусії щодо місця і ролі Луцького НТУ в системі техосвіти країни долучилися не лише студенти, які вивчають англійську мову, але й ті, що опановують як другу іноземну польську. Дехто з них підготував навіть розповідь про університет мовою Шопена, також звернули увагу на особливості написання назви ВНЗ англійською та польською мовою.

У групі ЕЕ-11 (доцент Пилипюк Л.А.) відбулося тематичне заняття на тему: «History of Lutsk National Technical University». Студенти слухали повідомлення про етапи створення університету.

А от доцент Горобець І.А. разом з групою АП-21 підготували презентацію «Минуле і сучасне Луцького НТУ».

Не менш пізнавальним виявилося заняття доцента Маковської Г.Я. Об’єднаними зусиллями груп КСМс-11, КСМс-12 презентовано проекти до теми історичного поступу та розвитку університету.

Проведені заходи не віншують ювілей, а лише його розпочинають. Адже чим ближче до пам’ятної дати, тим більше мистецько-освітянських заходів на честь Луцького НТУ відбуватиметься як в місті, так і в області. Стежте за оголошеннями! J

Віта Стернічук,
доцент кафедри іноземних мов