XVІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА
30 січня 2016 року у Луцькому педагогічному коледжі відбулася урочиста церемонія відкриття IV (загальнонаціонального) етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, на якій традиційно було нагороджено переможців ІІІ (обласного) етапу.
Цей рік приніс успіх для нашого університету. Студенти машинобудівного факультету Залужна Анастасія Олександрівна (гр. АП-31) та Хом’як Іван Миколайович (гр. АП-31) посіли відповідно І та ІІІ місця в обласному етапі престижного мовного турніру та стали переможцями серед студентів вищих навчальних закладів Волинської області.
Знаковою подією цьогорічної церемонії була вітальна промова письменника, заслуженого журналіста України , члена Координаційної ради Ліги українських меценатів І. Корсака. Зокрема, Іван Феодосійович наголосив, що Держава має пишатися молодими талантами та усіляко підтримувати їх. Нагороджуючи переможців з Волині цінними призами (книгами), І. Корсак підкреслив, що Міжнародний конкурс імені Петра Яцика – це надзвичайно важливий проект для України, який дбає про рідне слово та сприяє відродженню української мови, культури та духовності.
Людмила Мялковська,
кандидат філологічних наук,
доцент кафедри
інженерної педагогіки,
психології та українознавства