Як абітурієнти в ЛНТУ Івана купали

9 липня, у теплий суботній день, студентська приймальна Луцького національного технічного університету створила надзвичайно колоритну атмосферу через відновлення справжніх українських традицій – святкування Івана Купала.

ФОТОФОТО

ФОТО

Варто зазначити, що етно-гуляння відбулося Завдяки героїчним українським воїнам, які щодня бережуть наше небо. Так, святкували Івана Купала абітурієнти разом з студентською приймальнею: плели купальські вінки із польових квітів, палили ватру та гадали на майбутні студентські успіхи.

«Всі ми віримо у перемогу, тому в момент створення студентської приймальні, ми відразу ж домовились, що заплануємо та організуємо крутезні заходи для того, щоб абітурієнти стали ближчими до університету та отримали тут незабутні емоції», - зауважила студентка ЛНТУ Каріна Данелюк.

ФОТО

Так і вийшло: хороводи, стрибки через вогнище, гадання на майбутній факультет та розмови за чашечкою охолоджуючого м‘ятного чаю дали свій результат.
«Під кінець нашої зустрічі я почула стільки слів вдячності студентській приймальні за організацію такого гуляння. Але найбільше мене ощасливили слова однієї з наших абітурієнток про те, що вона давно думала вступати до нас, а після сьогоднішньої зустрічі в неї не залишилось жодних сумнівів тепер вона точно обере ЛНТУ», – коментує голова студентської приймальної Марія Бандура.