Перейти до основного вмісту

Як кафедра дизайну Луцького НТУ
зустрічала делегацію з Португалії

26 квітня відбулося знайомство з Жозе Карлосом Лопес (Jos? Carlos Lopes) і Нуно Філіпе Лопес Моутіно (Nuno Filipe Lopes Moutinho), викладачами кафедри економіки та менеджменту, факультету технології та менеджменту, що є представниками програми Erasmus + і беруть участь у програмі академічної мобільності.

Erasmus + є Програмою ЄС в галузі освіти, підготовки кадрів, молоді та спорту на період 2014-2020 рр. Вона спирається на більш як 25 літній досвід європейських програм в галузі освіти, професійної підготовки молоді. Міжнародний аспект співпраці охоплює Європу і допомагає співпрацювати з промислово розвиненими країнами в галузі вищої освіти.

 

Erasmus + надає гранти для широкого кола дій і заходів у галузі освіти, підготовки кадрів, молоді та спорту. Програма дає можливість студентам, практикантам, персоналу і бажаючим провести період за кордоном, збільшити свої навички і можливості працевлаштування. Вона допомагає організаціям працювати в транснаціональному партнерстві і надає можливість ділитися інноваційною практикою в галузі освіти, підготовки кадрів і молоді.

 

 

Метою візиту на кафедру дизайну Луцького НТУ було знайомство з науково-педагогічними працівниками університету, огляд художніх лабораторій та відвідування чотирьох виставок.

Зустріч відбулася у холі корпусу А біля великодньої виставки. У делегацію представників кафедри дизайну входили завідувач кафедри Оксана Пасічник, кандидат мистецтвознавства, доцент Наталія Скляренко, кандидат мистецтвознавства, в.о. доцент Марія Назарчук, асистент Руслан Чугай та асистент Анна Дідух.

 

Після особистого знайомства з Жозе Карлосом Лопес і Нуно Філіпе Лопес Моутіно ми поділилися інформацією про Великодню виставку, про символіку Волинської писанки та про підготовку до святкування Великодня.

Після фотосесії біля Великодньої виставки усі відвідали аудиторію рисунку 310. В ній розповідали про різнопланові роботи студентів 1 та 5 курсу, які експонуються постійно. Більшої уваги привернула до себе виставка «Луцьк, якого не зустрінеш», де представлені роботи першого курсу 2013 та 2014 рр. під керівництвом Анни Дідух.

Наступною була аудиторія живопису 312 де експонувалися студентські роботи різних років навчання та різних курсів. Роботи були представлені у різних техніках виконання. Зацікавила делегацію з Португалії картина українки в національному вбранні в техніці олійного живопису. Асистент Руслан Чугай захоплююче розповів про свою виставку робіт портретів відомих людей України.

Опісля всі перейшли в корпус Б де кафедра дизайну презентувала дипломні проекти студентів бакалаврів, спеціалістів та магістрів. Під час перегляду проектів викладачі ділилися своїм досвідом з закордонними колегами.

Анна Дідух
асистент кафедри дизайну