Як «політехівці» відгуляли День працівників освіти

Науковці і педагоги Луцького національного технічного університету оригінально відзначили професійне свято. З нагоди Дня працівників освіти ректор Луцького НТУ Петро Савчук та фактично увесь колектив університету доєдналися до спільних розваг. Не давали сумувати «політехівській» родині ді-джеї, музичний гурт, професійний ведучий. Крім того, гості свята мали нагоду стати учасниками розіграшу та отримати цікаві подарунки.

Як і годиться, першим привітав зі святом колектив ректор Петро Савчук. Він побажав освітянам міцного здоров’я та натхнення на нові звершення і здобутки, а відтак поваги і шани від оточуючих та гідної винагороди від держави.

«Це важливе свято не лише для нашого університету, а для кожного, адже від народження ми всі чомусь вчимося – у батьків, вчителів, наставників, колег. І є зворотній бік: ми також все життя когось навчаємо і це основне наше покликання. Тому, шановні друзі, я всіх радий бачити сьогодні у стінах цього прекрасного закладу. Хочу побажати, щоб вас оберігав Всевишній, шоб ви відчували себе здоровими та енергетично потужними, щоб все було благополучно у ваших родинах і у наші великій «політехівській» сім’ї і щоб наша держава гідно оцінювала ту нелегку та відповідальну роботу, яку ми з вами робимо. Дякую за все, що ви робите, нехай процвітає «політех», – зазначив Петро Савчук.

Найважливіше, що святкового вечора отримали майстри педагогічної справи – це відзнаки рівня Міністерства освіти і науки, подяки від обласної державної адміністрації, обласної та міської рад. Отож, ректор вручив подяки МОН за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців та плідну науково-педагогічну діяльність Людмилі Савчук, Андрію Щербі та Юрію Чурилу. Відзнаки за підписом т.в.о. голови Волинської ОДА Олександра Киричука отримали Валентин Талах, Ігор Андрущак та Надія Хвищун.

Долучилися до вітань і проректори із науково-педагогічної роботи Луцького НТУ. Зокрема, Валентин Талах додав, що аналізуючи всі сфери діяльності людства, створюється висновок, що немає більш поширеного напрямку роботи, аніж освіта. Вітання проректора стосувалися любові до власної справи, до студентів, а отже він побажав, аби до педагогів ця любов поверталася сторицею.

Завітали на «політехівський» захід й почесні гості. Так, привітав освітян із професійним святом заступник голови Волинської облради Юрій Поліщук: «Я радий вітати еліту області з Днем працівників освіти. Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, достатку, вдячних студентів та здійснення всіх ваших мрій і задумів».

Супроводжувалося святкування розіграшами призів для викладачів, фотосесією, музичними вітаннями від cover lounge band LORI та дискотекою від DJ BOLSHOI та DJ JENIA SHOK, а створював святкову атмосферу MC MARTIN.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1346635932157120