Як студенти
факультету бізнесу
дипломи захищали: враження

Чергові захисти магістерських робіт відбулися на кафедрі менеджменту та маркетингу факультету бізнесу Луцького НТУ. Незважаючи на клопітку та творчу роботу, у випускників залишилися позитивні емоції, якими вони захотіли поділитися з іншими студентами.

Катерина Хоменко, магістрант групи МКм-51: «Найвідповідальнішим періодом стало написання дипломної роботи. Одним це вдалося простіше, іншим на написання диплому не вистачило ночі, а хтось просто отримував задоволення від кожного студентського дня, працюючи над дослідженням. Магістерська робота – це час, коли зовсім не до сну, не до розваг, а всі думки стають такими науковими, якими ніколи раніше не були. Але кожен момент, кожна невдача чи перешкода – це стимул себе вдосконалювати, в першу чергу довести собі чого ти вартий. Університет – це найкраща школа життя!

Так, це дуже радісна подія, адже ми дійшли до своєї цілі, успішно захистили дипломні роботи! Втім сумно і дуже не хочеться прощатися з безтурботним студентським життям, з друзями-одногрупниками, та, звичайно, з улюбленими викладачами, які за стільки років стали нам рідними. Щиро дякуємо всім працівникам університету, найкращій кафедрі менеджменту та маркетингу та чудовим дипломним керівникам, які дали нам не тільки багаж знань з обраної спеціальності, а й безліч життєвих уроків, які неодмінно допоможуть нам в житті!».

Ольга Фоміна, магістрант групи МІДм-61: «Робота бакалавра – це показник засвоєння базових знань. Робота магістра – це власна точка зору студента. Проте їх об’єднує безліч недоспаних ночей, хвилювань – як керівника, так і твоїх. Моя порада майбутнім магістрам: оберіть для свого дослідження цікаве та перспективне підприємство, не обмежуйтесь нашим рідним містом, експериментуйте, шукайте та робіть так, аби ви разом з керівником відчували гордість за вашу роботу, яку представляєте комісії».

Катерина Хоменко,

Ольга Фоміна,

магістри кафедри менеджменту та маркетингу